Aktuálně

SALUS-PRAKTIK, s.r.o., Okružní II 261, 569 43 Jevíčko vyhlašuje výběrové řízení na jedno rezidenční místo lékaře v oboru specializačního vzdělávání Všeobecné praktické lékařství. Více informací zde.


V rámci zvyšování dostupnosti pro pacienty jsme zprovoznili automatického telefonního asistenta. Pokud jsou naše sestry vytíženy, bude s vámi na lince 461 326 272 komunikovat příjemný ženský hlas.


Očkujeme i proti černému kašli, vakcína Adacel Polio. Cena očkování včetně aplikace je 1000,- Kč. Objednávejte se nejlépe přes www.sestraemmy.cz, případně telefonicky.


Důležité oznámení

od 1.6.2024 ukončuje MUDr. Křížová provozování své ordinace, další informace zde.


Očkování proti chřipce

I letos nabízíme očkování proti chřipce. Máte-li o očkování zájem, zkontaktujte nás.


Očkování COVID-19

Zájemcům nabízíme rovněž očkování nejnovější vakcínou proti Covid-19 (varianta Omicron B 1.5). Máte-li o očkování zájem, zkontaktujte nás.


Děkujeme všem, kteří nám dali svůj hlas a pomohli nám k prvnímu místu v soutěži Ordinace roku v Pardubickém kraji! Moc si vaší spokojenosti i podpory vážíme.Od 1. 1. 2022 došlo v rámci očkování proti klíšťové encefalitidě k legislativní změně a nyní je toto očkování pro klienty starší 50 let zdarma, resp. plně hrazeno ze zdravotního pojištění (vakcína včetně aplikace).


Od 1.4.2020 veškeré ošetření pacientů pouze po předchozím objednání

Vzhledem k epidemiologické situaci chceme co nejvíce chránit zdravé pacienty od kontaktu s nemocnými. Proto se vždy objednejte! A pokud trpíte respiračním onemocněním, nachlazením,…v žádném případě nevstupujte do čekárny bez předchozí domluvy s lékařem. Nemocné pacienty se snažíme ošetřovat na konci ordinační doby.